Mistrzowie Tattoo

Tattoo to nasza mistrzowska pasja


Mistrzowie Tattoo to najwyższa jakość i najnowsze trendy ze świata tattoo. Nasza marka jest synonimem doskonałego stylu, smaku i profesjonalizmu. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie i w ekskluzywnych warunkach.

Dowiedz się więcej

Tattoo to nasza mistrzowska pasja


Zbierając ku sobie  przyjaciół  z dużym bagażem doświadczeń przeniesionych do wspólnej pracy w zawodzie, w 2014 roku narodzili się „Mistrzowie Tattoo” – ekskluzywne miejsce w Rumi, które nasycone jest mistrzowską pasją. Atmosferę i rozmowy o wszystkim każdy będzie miło wspominał. Nie staramy się eksperymentować, lecz słuchać klientów tworząc sztukę  o charakterystycznym dla Nas stylu. Tatuaże, to nasza mistrzowska pasja.

Dbamy o to, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z wykonanych im usług. Na przestrzeni lat w świecie tatuażu wiele się zmieniło. Modne są inne wzory, a tatuażyści podnoszą coraz wyżej poprzeczkę świadczonych przez siebie usług.

Tatuaże stają się coraz bardziej odważne. Nabierają smaku i są bardziej gustowne. Dlatego też staramy się nie sięgać po gotowe szablony z katalogów, a większość prac pochodzi z własnych zbiorów niepowtarzalnych projektów. Podstawą do ustalenia projektu jest konsultacja z klientem dotycząca jego oczekiwań. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Wyposażyliśmy nasze studio w najnowsze na rynku maszynki rotacyjne, profesjonalne fotele, ekskluzywne wyposażenie, specjalistyczne oprogramowanie oraz sprzęt do kontroli sterylizacji. Całe Studio spełnia najbardziej rygorystyczne warunki sanitarne. Jest eleganckie, komfortowe i bezpieczne.

Tak jak pracujemy nad wizerunkiem studia, tak samo cały nasz wysiłek kierujemy na podnoszenie poziomu wykonywania tatuaży. Przede wszystkim stawiamy na bezpieczeństwo, które zapewniamy w trakcie każdego zabiegu. Wszystkie narzędzia używane przez nas są sterylne i wyłącznie jednorazowego użytku. Barwniki najlepszych światowych firm, posiadają certyfikaty i są kupowane u przedstawicieli w Polsce. Ponadto posiadamy specjalistyczny laser do usuwania tatuażu. Usługi usuwania laserowego tattoo wykonujemy nie tylko na terenie całej aglomeracji trójmiejskiej, ale całego województwa.
Ponad wszystko cenimy zadowolenie wielu naszych klientów.  Nasze prace można podziwiać w całym województwie pomorskim. Tatuaże wykonujemy dla Klientów z takich miast jak Słupsk, Lębork, Wejherowo, Reda, Rumia, Gdynia, Gdańsk, Sopot, Tczew, Puck i innych okolic.  Prowadzimy swój FanPage (Mistrzowie Tattoo Rumia), gdzie są również wstawiane nasze aktualne prace oraz organizowane co jakiś czas konkursy.    Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do Studia.

Zespół Mistrzowie Tattoo.

Ekipa Mistrzowie Tattoo


Rychu

tatuator

Vadi

tatuator

Owca

tatuator

Sasza

tatuator

Siergiej

Tatuator

Oleg

tatuator

Tekla

tatuatorka

Sewer

Boss

Fox

BOSS

Opinie naszych klientów

Roman, Rumia

Studio perfekt, obsługa super. Dla mnie number one , pozdro

Krzysztof

Tattoo zrobiony, polecam , pełen komfort i klimat mega.

Aktualności


Porozmawiaj z nami


733 309 090

80-172 Gdańsk, ul. Trzy Lipy 4/1
Godziny otwarcia:
pon. - pt.: 9:00 - 18:00 | sb.: 10:00 - 15:00
Istnieje możliwość dopasowania godzin pod klienta.
Formularz kontaktowy